ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

Με τεράστια χαρά ανακοινώνουμε τους επιτυχόντες του 2018:

ΓΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΑΛΑΖΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

Φ.Π.Ψ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΦΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΏΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. AΤΤΙΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΣΙΟΥΠΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΤΥΛΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΑΓΟΓΕΝΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΩΝ(μετ)

ΧΑΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ(μετ)

ΚΑΡΙΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΤΣΑΓΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΟΥΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ(μετ)

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΝΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΠΕΣΙΡΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΜΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ(μετ)

ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ(μετ)

ΠΙΝΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΕΡΣΙΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΜΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ(μετ)

 

ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

ΒΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΜΠΡΕΜΠΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΟΥΚΑΝΑ ΛΥΔΙΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΜΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ(μετ)

ΤΣΕΒΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΜΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ(μετ)

ΗΛΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΚΑΛΕΜΙ ΓΙΟΕΛΝΤΟ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΠΥΡΓΟΣ

ΜΑΥΡΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΝΤΟΥΠΙ ΒΙΚΤΩΡΑΣ

ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΟΥΠΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΓΙΩΤΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΤΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΝΓΚΕΛΕΣΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

ΒΕΣΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΜΟΥΛΛΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΠΥΡΓΟΣ

ΤΣΙΟΠΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017

Με τεράστια χαρά ανακοινώνουμε τους επιτυχόντες του 2017:

ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
– ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΜΗΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΤΥΛΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΜΠ

ΠΑΣΧΟΠΟΛΟΥ ΛΙΑ
– ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
– ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ
– ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
– ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
– ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
– ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΟΥΠΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
– ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΘΗ
– ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΜΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
– ΦΠΨ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΕΪΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
– ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΚΑΡΡΑ ΓΙΩΤΑ
– ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΝΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
– ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΑΙΗ
– ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΤΡΙΜΟΥΣΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
– ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΡΙΘΝΟΣ

ΣΤΥΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΡΙΘΝΟΣ

ΜΠΑΧΑ ΑΝΝΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΡΙΘΝΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΡΙΘΝΟΣ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
– ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ
– ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
– ΟΙΝΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ

ΜΠΑΚΑΤΣΗ ΔΑΝΑΗ
– ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΖΕΡΔΕΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
– ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
– ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΛΩΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
– ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑ

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
– ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
– ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
– ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
– ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2016

Με τεράστια χαρά ανακοινώνουμε τους επιτυχόντες του 2016:

ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ (19349 ΜΟΡΙΑ)
– ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (1η επιλογή)

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
– ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ(1η επιλογή)

ΧΑΥΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
– ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (1η επιλογή)

ΚΑΡΑΞΑΝΗ ΕΛΕΝΗ
– ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (1η επιλογή)

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΩΝ (1η επιλογή)

ΣΑΓΙΕΣ ΔΗΜΗΤΡΑ
– ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (1η επιλογή)

ΚΑΣΤΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
– ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ (1η επιλογή)

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
– ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΠΘ

ΜΠΑΫΡΑ ΜΑΡΙΑ
– ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ(1η επιλογή)

ΤΑΧΟ ΛΟΡΕΛΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΧΑΤΖΙΤΡΑΚΟΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
– ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
– ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΛΥΓΕΡΗ
– ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠ/ΣΟΥ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
– ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠ/ΣΟΥ

ΣΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
– ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
– ΜΕΘ. & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΩΝ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
– ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
– ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΡΙΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ

ΜΑΝΩΛΑ ΕΥΗ
– ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ
– ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΕΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠ/ΣΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

ΚΩΣΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
– ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ
– ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
– ΛΑΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
– ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΕΝΤΖΟΥ ΑΡΕΤΗ
– ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
– ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΚΟΛΕΜΗ ΦΛΩΡΑ
– ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ